Ps3 Kol Tamiri

Ps3 Kol Tamiri | Playstation 3 joystick teknik servisi, Türkiyenin her yerinden ücretsiz kargo imkanı ile. Detaylı bilgi için lütfen bizi arayın.

PS3 Kol Tamiri
PS3 Kol Tamiri

Ps3 ve ps4 gibi bilgisayar yazılımlı oyun araçlarında arızalanan tek şey cihazımız değildir. Bu oyunların çeşitli aksesuar aksamlarında da çeşitli sorunlar yaşanabilmektedir. Bunlara örnek olarak kolun kendi kendine hareket etmesi, cihazın kolu görmemesi, veya kolun hareket etmemesi, verilebilir. Bu tarz hataların bir çoğu kollarla alakalı olmayıp kasadan kaynaklı olmaktadır. İxirplaystation servisi olarak ps3 kol tamiri konusunda da size çok çeşitli kolaylıklar ve çeşitli çözüm önerileri sunmaktayız. Bütün kasalarımız bu çeşit kollara uyumludur ve tamir olmayan kollarda yeni garantili kollarla değişim imkanı da sunmaktayız. Eğer problem kasadan kaynaklı ise yine tamir olmayan kasalarda yeni garantili kasalarla değişim imkanı sunmaktayız. Kasalarımız ile değişim taptıktan sonra kesinlikle kolların kendi kendine oynaması, hareket etmesi, oyuncuları harekete geçirme gibi problemleri kalmaz. Bunun da garantisini ayrıca vermekteyiz. 6 ay içinde bozulan ürünleri ücretsiz tamir ve ücretsiz değişim imkanı sunmaktayız.
Playstation oyunlarınız ile alakalı her daim hizmet vermeyi amaç edinen firmamız sizlerin sayesinde ve sizler için ayakta durmaktayız. Siz değerli müşterilerimize daima en iyi hizmeti vermek için sürekli olarak değişim ve yeniliklere ulaşmaya çalışarak en güvenilir hizmeti vermekteyiz. www.ixirplaystation.com web sitemiz aracılığı ile bütün soru ve sorunlarınızı bize iletebilirsiniz. Aynı zaman da 7 gün 24 saat bilişim alanında uzman kadromuz ile de sizlere kusursuz hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Verdiğimiz hizmet sadece aksesuar ve cihaz işlemleri ile de kısıtlı değil. Bunun yanında her türlü yedek parça tamir ve değişim konusunda da daima sizlerin yanında olacağımızın sözünü veriyoruz. Kaliteli hizmet ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sizlerin memnuniyeti bizim için hep ilk sırada. Bunun yanı sıra çok çeşitli oyun seçeneklerimiz ile de kendinize yeni oyun alanları açabilir ve sevdiklerinizle birlikte oyun oynamanın tadına varabilirsiniz. Üstelik onlarla yarış içerisine girerek oyunlarınızı maratona çevirebilir ve bir araya geldiğiniz zamanlarda da daha heyecanlı bir oyun rekabetine ve ya rekabet muhabbetine girebilirsiniz. E hayatınızı daha eğlenceli hale getirmek için hala neyi bekliyorsunuz?