Ps3 Sarı Işık

PS3 Sarı Işık | PS3 Sarı Işık Tamiri , PS3 Sarı Işık Hatası Tamiri , Playstation 3 Sarı Işık Tamiri Fiyatı

PS3 Sarı Işık Tamiri
PS3 Sarı Işık Tamiri

Playstation oyunlarının verdiği arızalardan bir diğeri ise ps3 grafik görüntü arızasıdır. Bu arızanın üç farklı nedeni vardır. Bunlardan birincisi ekran chip arızası, ikincisi hdmı soket bozukluğu, üçüncüsü ise bağlandığı ekrana tanıtılmamış olmasıdır. Ekran chip arızası chip üzerinde bulunan termal macunun yenilenmemesi sonucu oluşan arızadır. Böyle bir durumda sorunun önüne geçmek için cihaz ara sıra bakıma götürülmelidir. Bakım ve onarım konusunda, ixirplaystation servisi sınırsız hizmetler sunmaktadır. Eğer bu bakım belirli aralıklar ile yaptırılmaz ise cihazın ps3 kırmızı ışık hatası ve Ps3 Sarı ışık hatası vermesi kaçınılmaz olabilmektedir. Böyle bir sorun ile karşı karşıya kaldığımız takdirde alanında uzman bir ps3 tamir servisine götürmek gerekmektedir.

Cihazınızdan ekran chipi sökülüp tekrar kaplanarak yerine geri takılması gibi bir işlem görecektir.Ya da tamamen değişmesi gerekebilir. Bundan dolayı böyle bir problem bizim evde kendi başımıza üstesinden gelebileceğimiz, çözebileceğimiz bir problem değildir.

Hdmı soket sorunu ise cihazı TV ye bağlamamıza yarayan aparatın bazı dişlerinin yamulmasından ve ya kırılmasından kaynaklanan sorundur. Bunun tek çözüm yolu ise soketin değişmesi şeklindedir. Soket değişimi konusunda da yine en iyi kaliteli ürün ve en iyi hizmeti ixirplaystation servislerimizden sağlayabilirsiniz. Üstelik 6 ay garanti imkânı ile gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. ixirplaystation servisi kaliteli ve güvenilir hizmeti ile rakiplerinden hep bir adım önde. Çünkü siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizler için önemli. Geniş ve yaygın servis ağı ile de Türkiye’nin her yerinde her zaman güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Her türlü soru ve sorunlarınıza çözüm üretebilecek uzman müşteri danışmanlarımıza telefon ya da internet üzerinden 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Siz de henüz bir ixirplaystation servisine uğramadıysanız arızalı bir cihazınız yoksa bile müşteri memnuniyeti anketimize katılarak kendimizi sizler için geliştirmemize yardımcı olabilirsiniz. 2006 yılından bu yana bilişim dalında uzman çalışanlarımız ve 10 yıllık deneyimimiz ile sektörümüzde bir numara olmaya devam edeceğiz. Arızasız bir hayat dileklerimizle. . .

İletişim Bilgileri

Adres: Selahattin Pınar Cd.Yaşarbey Sk.NO 3/C Mecidiyeköy Şişli – İSTANBUL

Telefon: 0(212) 278 0270 | 0(532) 305 6282

E-Mail: info@ixirplaystation.Com

Website: https://ixirplaystation.com

Sitemap: https://www.ixirplaystation.com/sitemap.xml