Ps3 Teknik Servis

Ps3 Teknik Servis | Ps3 Teknik Servisi, Ps3 Servis, Playstation Servis, Deneyimli Uzman Personel ve Orjinal Parçalar ile Garantili Ps3 Tamiri. 

PS3 Teknik Servis
PS3 Teknik Servis

Bütün cihazlarda olduğu gibi Playstation 3 Tamir işlemi de cihazın performansı ve güvencesi için profesyonel ekipler tarafından yapılmalıdır. Cihazlarda tamir işlemi esnasında gelebilecek en ufak bir zarar cihazınızı tamamen kullanışsız bir hale getirebilir. Cihazınızdaki hatalar tespit edilirken bile oluşan sorunlar kalıcı olabilir. Hatta cihazınız doğru bir şekilde tamir edilse bile son kısım olan entegrasyon kısmında yapılacak ufacık bir hata sonucu kullanılamaz hale gelebilir. Bu sebeple her konuda olduğu gibi Ps3 teknik servis konusunda da uzman çalışma ekiplerini tercih etmelisiniz. Firmamız sizlere uzun yıllar boyunca birlikte çalışan profesyonel bir çalışma ekibi ile hizmet vermektedir. Özellikle Playstation 3 teknik servis konusunda sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Ekibimiz hem çok tecrübeli hem de aynı zamanda sürekli yenilikleri takip etmekte. Bu sebeple her geçen gün daha kaliteli bireylerden oluşan bir ekibe sahip olmaktayız.

Playstation 3 tamir işlemimiz şu şekilde yapılmakta: İlk başta siz cihazınızı bize Türkiye’nin herhangi bir yerinden kargo ile ulaştırıyorsunuz. Cihazınızı teslim alınca, cihazınızda birtakım çalışmalar yapıyoruz ve sorunu tespit ediyoruz. Playstation3 Tamir adı altında cihazınızda hangi onarımın yapılması gerektiğini keşfediyoruz. Keşif işlemi bitince sizlere işlem uygulanması sonucu oluşacak fatura hakkında bilgilendirme yapıp onayınızı istiyoruz. Onayınızı aldığımız takdirde profesyonel çalışma ekibimizle birlikte titizlik ve profesyonellikle yürüttüğümüz işlemleri cihazınız üzerinde gerçekleştiriyoruz. Bütün işlemler sırasında sizleri yine 7/24 bilgilendiriyoruz. İşlemler bitince de cihazınızı tarafınıza kargoluyoruz. Ayrıca sizlere işlemler için bir garanti temin etmekteyiz. Cihazınız ve değiştirilen parçalar firmamız tarafından garanti altına alınmaktadır.

Uzun süre önce kurulan firmamız Play Station 3 Tamir konusunda alanında uzman ve en tecrübeli çalışma personellerinden kurulu bir ekiple çalışmaktadır. Profesyonel ve titiz bir çalışma ile Türkiye’nin en iyi Ps3 Tamir kuruluşlarından sayılmaktadır. Ayrıca firmamızın ana prensibi her zaman için müşteriyi memnun etmektir. Bu yüzden bizim firmamızdan alacağınız herhangi bir hizmet için mutlaka memnun kalacağınızın garantisini vermekteyiz. Firmamızı tercih ettiğiniz takdirde bu memnuniyete sahip olacaksınız.

İletişim Bilgileri

Adres: Selahattin Pınar Cd.Yaşarbey Sk.NO 3/C Mecidiyeköy Şişli – İSTANBUL

Telefon: 0(212) 278 0270 | 0(532) 305 6282

E-Mail: info@ixirplaystation.Com

Website: https://ixirplaystation.com

Sitemap: https://www.ixirplaystation.com/sitemap.xml