PS4 5.05 Güncelleme

PS4-5.05-Guncelleme

PS4 5.05 Güncelleme

Merakla beklenen PS4 5.05 güncelleme yazılımı en sonunda yayınlandı. Aslında yayınlanmadan önce PS4 oyun severler biraz daha farklı beklentiler içerisindeydi. Fakat güncelleme yayınlanınca çok da fazla bir yenilik içermediği, sadece sistem güvenliğinin artırılmasına yönelik olduğu belirtildi. Sony bu konuda gerekli güvenlik açıklarını kapatmak amacıyla bu güncellemeyi getirirken, yanlış güncelleme sonucu beraberinde farklı arızalar doğurabilmektedir.

PS4 5.05 güncelleme yapılmadan PS STORE ya da Online oyunlara giriş yapamazsınız. Bu yüzden Playstation servisi konusunda uzman ekiplerimiz güncelleme sorununuzu tamamen ortadan kaldırıyor. Alanında uzman ekibimiz sizlere garantili teknik servis hizmeti sağlamakta olup en ufak bir sorun yaşamamaktasınız. Ayrıca 2 yıla kadar garanti servis kapsamına girerek cihazınızın garantisi olmasa bile garantisi olacaktır.

PS4 5.05 güncelleme başta olmak üzere Playstation ile ilgili her türlü sorununuzda sizlere teknik servis hizmeti sağlamaktayız. 6 yıldan fazla profesyonel ekip olarak sizlere tavsiyemiz, Playstation gibi teknik cihazlarınızı bu işten anlamayan kimselere teslim etmemenizdir. Aksi halde cihazlarınızın daha fazla zarar görmesi muhtemeldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir