PS4 5.05 Jailbreak

ps4-jailbreak

PS4 5.05 Jailbreak

Zincirleri kırma anlamına gelen Jailbreak, birçok işletim sistemlerini kısıtlamalardan kurtaran bir uygulamadır. PS4 5.05 Jailbreak sayesinde orijinal oyun almanıza gerek kalmadan internetten rahatlıkla oyunları yükleyebilir ve oynayabilirsiniz. Ancak bu konu hakkında bilginiz yoksa internette bulunan virüslü Jailbreak programlarını kullanmamanızı ve uzmandan yardım almanızı öneririz. Playstation servisi olarak siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat destek vermekten mutluluk duyarız.

PS4 5.05 Jailbreak ile cihazınız kırılmış ve garanti kapsamından çıkmış olacaktır. Ancak bu konuda endişe etmenize gerek yok. Firmamız 6 yıldan fazladır garantili servis hizmeti verdiğinden dolayı sizin de cihazlarınızı 2 yıla kadar garanti kapsamına alıyoruz. Bu sayede cihazlarınız daha güvende olurken uzman kalitede Avrupa standartlarında hizmet almış olacaksınız.

PS4 5.05 güncellemeleri için cihazınızın güncel olup olmadığını ve arıza tespitini ücretsiz bir şekilde kontrol ederken uygun fiyata yüksek kalite hizmeti sunmaktayız. PS4 5.05 Jailbreak kurulumu dâhil birçok oyun listesinden dilediğiniz oyunları da yüklüyoruz. Tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo hizmetiyle hizmet verirken sizlerde bu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir