PS4 5.05 OFW

PS4-ofw

PS4 5.05 OFW

PS4 5.05 güncellemesi çıkmasının ardından CFW ve OFW yazılımları ile güncelleme yapma imkânı doğmuştur. Bu konuda Playstation servisi olarak kaliteli hizmet almanızı sağlarken orijinal yazılım olan OFW yüklemenizi öneriyoruz. Bunun için çok daha uygun bir ücret ile PS4 5.05 OFW yükletebilir, istediğiniz oyun listesi içerisinden de oyunları yükletebilirsiniz.

PS4 5.05 OFW sayesinde korsan yazılım yüklemeden orijinal yazılım ile garanti kapsamı dışına çıkmadan hizmet alabilirsiniz. Garanti süreniz bitse bile bizlerden 2 yıla kadar garanti servis hizmeti alabilir, ücretsiz arıza tespiti sayesinde cihazınızda arıza olup olmadığını da öğrenebilirsiniz. 6 yıldan fazladır Playstation servisi sektöründe lider konumda olurken, siz değerli müşterilerimize özel 7 gün 24 saat hizmet vermeye devam ediyoruz.

Korsan yazılım olan CFW yüklemeniz cihazınıza virüs bulaştırabileceği gibi eğer bu konu hakkında bilginiz yok ise mutlaka işi uzmanlarına bırakmalısınız. PS4 5.05 OFW hizmetinden çok uygun fiyata yararlanabilir, Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo hizmetimizden yararlanarak cihazlarınızı adresinizden teslim alıp adresinize teslim ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir