PS4 5.05 Oyun İndir

ps4-oyun-indir

PS4 5.05 Oyun İndir

PS4 oyunları eskiden beri yayımlanmaktadır, fakat PS4 5.05 oyun indir işlemi bir türlü yapılamıyordu. Şimdi PS4 5.05’in kırılmasıyla birlikte artık bu versiyon içinde debug setting menüsünden oyunlar yüklenebilmektedir. Sizler için cihazınıza en yeni ve uyumlu oyunları yükleme hizmeti sağlıyoruz.  Sitemizden oyunlar ve yükleme hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Burada önemli olan oyunları yükleyebilmeniz için öncelikle konsolunuzu 5.05’ e yükseltmeniz ve sonrasında da kırma işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. PS4 5.05 oyun indirişlemi için gerekli olan kırmayı yapmak için sitemizden her tür dosyaya rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca 2 yıla kadar garanti servisimiz sayesinde cihazınız 2 yıl boyunca garanti kapsamında olacaktır.

Eğer sizde hemen PS4 5.05 oyun indir yapmak istiyorsanız, sitemizi ziyaret edebilir ve sizlere 7 gün 24 saat hizmet sunan uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. İletişim bilgilerimize sitemizden rahatlıkla ulaşabilir, dilediğiniz zaman bizleri arayarak ücret ve Playstation servisi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Cihazlarınızın oyun yükleme, kırma, onarma ve daha birçok hizmetleri ücretsiz kargo hizmetimizle adresinizden alıyor ve adresinize gönderiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir