PS4 5.05 Oyun Listesi

ps4-oyun-listesi

PS4 5.05 Oyun Listesi

Playstation her geçen gün kendisini daha iyiye geliştirip güncellerken, kırma işlemi yapanların da bu güncellemeleri takip edip buna göre güncelleme yapmaları gerekmektedir. En son 5.05 güncellemesi çıkmış ve kırma işlemini yaparak rahatça PS4 5.05 oyun listesi içerisinde istediğiniz oyunları yükleyebilirsiniz. Playstation servisi konusunda 6 yıldan fazla hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermeye devam ediyoruz.

Tüm Türkiye’ye hizmet veren çalışmalarımızda ücretsiz kargo hizmetimiz sayesinde cihazlarınızı istediğiniz adresten gönderebilir ve teslim alabilirsiniz. Güncelleme, kırma ve onarım işlemlerinin yanı sıra PS4 5.05 oyun listesi içerisinden istediğiniz oyunları tercih ederek bize bildirmeniz yeterlidir. Dilediğiniz oyunları cihazınıza güvenli ve kaliteli bir şekilde yükleyebilir, sizlere bol oyunlu PS4 cihazınızı teslim edebiliriz.

PS4 5.05 oyun listesi içinde FIFA, PES God of War ve daha onlarca güncel yeni oyunlar bulunurken, istediğiniz kadar oyunları yükletebilir, bu kaliteli hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Fiyat ve diğer hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir