PS4 Anakart Tamiri

ps4-anakart-tamir

PS4 Anakart Tamiri

Playstation, dünyanın en çok tercih edilen oyun konsolu olurken, milyonlarca kişi uzun süre kullandığı bu konsollarda çıkan arızalardan şikâyetçidir. Özellikle garanti kapsamı dışında olan kullanıcıların yaşadığı bu sıkıntılarda anakart, mavi ışık, görüntü arızası ve daha birçok sorunlar meydana gelmektedir. Burada önemli olan nokta kaliteli ve işini bilen profesyonel servis hizmeti sunan firma ile iletişime geçmektir. Aksi halde PS3 ve PS4 cihazlarınız için çözüm bulamazsınız.

PS4 anakart tamiri en zor tamirlerden bir tanesi olurken, Türkiye’de bu hizmeti veren firma sayısı çok azdır. Bu firmalar arasında 6 yıldan fazla Avrupa standartlarında hizmet vermekteyiz. PS4 anakart tamiri konusunda deneyimli olduğumuz kadar bütün PS3 ve PS4 cihazlarında oluşan arızaları 24 saat içerisinde onarıyor, ücretsiz kargo hizmetimiz ile kullanıcıların adreslerine gönderiyoruz. Cihazlarınızı adresinizden ücretsiz alıp ücretsiz gönderirken, arıza tespit hizmetimiz de tamamen ücretsizdir.

PS4 anakart tamiri servisimiz sayesinde PS4 cihazınız ilk günkü gibi sorunsuz ve kaliteli çalışırken, uygun fiyatlarımızdan dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Fiyat ve merak ettiğiniz tamir konularını müşteri hizmetlerimizden talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir