PS4 ce-34788-0 Hatası

PS4-ce-34788-0-Hatasi

PS4 ce-34788-0 Hatası

Son zamanlarda PS4 oyun severler tarafından sitemize iletilen sorunlardan bir tanesi de PS4 ce-34788-0 hatası olmaktadır. Bu hata kodu neticesinde USB cihazınızdaki güncelleme dosyasını kullanamazsınız ve “lütfen doğru dosyayı indirdiğinizden ve yüklemeye çalıştığınızdan emin olun” uyarısını almaktadırlar. Bu hatadan dolayı güncelleme yapamayacağınız gibi eski sürümden dolayı oyunları da gerçek performansında çalıştıramıyorsunuz.

6 yıldan fazladır Playstation servisi ekibi olarak karşılaştığınız bu tür hataları kendi başınıza yapmamanızı önermekteyiz. Çünkü PS4 ce-34788-0 hatasıteknik servis ekibimizce kolaylıkla giderilebilmektedir. Fakat bu işten anlamayan kişiler tarafından yapılan müdahaleler ise, kolayca tamir edilebilecek bu sorunu daha da karmaşıklaştırmakta ve daha masraflı bir hale sokabilmektedir. Avrupa standartlarında onarım yapan uzmanlarımız 24 saat içerisinde tüm Playstation hatalarını onarmakta ve adresinize ücretsiz kargo ile göndermektedir.

Bu yüzden PS4 ce-34788-0 hatasıbaşta olmak üzere Playstation ile ilgili her tür sorununuzda anında teknik servisimizle iletişime geçmenizi öneririz. Sizlere 7 gün 24 saat hizmet veriyor, Türkiye’nin her noktasına ücretsiz kargo imkânı sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir