PS4 Güncelleme Dosyası Kullanılamıyor

PS4-Güncelleme-Dosyasi-kullanilamiyor

PS4 Güncelleme Dosyası Kullanılamıyor

Son güncellemelerden sonra PS4 güncelleme dosyası kullanılamıyor hale gelince Playstation kullanıcıları bu durumdan yakınmaktadır. Kullanılamayınca farklı yollara başvuran PS4 kullanıcıları, bilmediklerinden dolayı cihaza daha fazla zarar verdiği gibi daha fazla masrafa girmektedir. Bununla beraber yanlış güncelleme yapmaya devam edilen cihazda kol ve cihaz arasında bağlantı kopması, ekran gelmemesi ve PS4 açılmıyor gibi çeşitli sorunlar oluşabilir.

PS4 güncelleme dosyası kullanılamıyor sorunu dahi bütün Playstation servisi konusunda firmamız 6 yıldan fazla kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir. Türkiye’nin lider konumunda olan firmamız ayrıca en uzun garanti sağlayan Playstation servisi olduğunu da belirtelim. 2 yıla kadar garanti kapsamına girecek cihazlarınızın tüm arızalarını gideriyor, ayrıca ücretsiz arıza tespiti sayesinde tüm arızaları görebiliyoruz.

7 gün 24 saat firmamızla iletişim kurabilir, PS4 güncelleme dosyası kullanılamıyor sorununu İstanbul dışında da yaşasanız ücretsiz kargo hizmetinden yararlanabilirsiniz. Tüm Türkiye’ye Avrupa standartlarında onarım hizmeti veren firmamız garantili bir şekilde PS3 ve PS4 cihazlarını onarıyor. Bununla birlikte kırma ve oyun yükleme gibi özelliklerden de yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir