PS4 Güncellemesi Nasıl Yapılır?

ps4-guncellemesi-nasil-yapilir

PS4 Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Dünyada en çok kullanılan ve tercih edilen PlayStation’ın son sürümü olan PS4 güncellemesi nasıl yapılır sizlere ondan bahsedeceğiz. Bunun için öncelikle PS4’ün çevrimiçi Playstation Network (PSN) üyeliğine sahip olmanız gerekmektedir. Olmasa bile uzman ekiplerimiz sizler için en kaliteli şekilde hizmet vermekte olduğunu unutmayın. Sizlere en iyi şekilde bilmediğiniz tüm Playstation servisi konusunda uygun fiyata destek veriyoruz.

Bu üyeliğe sahipseniz eğer yapmanız gereken, cihazınızın internet bağlantısına erişimini sağlamak olmalıdır. İnternet erişimi sağlandıktan sonra güncelleme işlemine PS4 üzerinden PSN hesabınızla giriş yaparak başlamaktasınız. Hesaba giriş yaptıktan sonra PS4 güncelleme nasıl yapılırsorunu için ayarlar menüsüne giriş yapmalısınız.

Daha sonra bu menüde yer alan sistem yazılım güncelleme butonuna tıklamanız gerekmektedir. Bu tıklama işleminden sonra PS4 güncelleme nasıl yapılır sorusu cevabını bulmuş olacaktır. Burada en çok dikkat edilmesi gereken şey güncelleme başladıktan sonra cihazı kapatmamanız ve interneti kesmemeniz gerekmektedir. Ücret ve Playstation servisi hakkında merak ettiğiniz her şeyi iletişim bilgilerimizden 7 gün 24 saat bizlere ulaşarak sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir