PS4 Güvenli Mod Sorunu

ps4-guvenli-mod-sorunu

PS4 Güvenli Mod Sorunu

Playstation cihazları, bilgisayarlarda olduğu gibi bazı sorunları güvenli mod ile çözebilmektedir. Ancak bazı durumlarda PS4 güvenli mod sorunu ortaya çıkmaktadır. Bundan dolayı ne güvenli moda girmektedir. Ne de güvenli mod aktifken pasif yapılabilmektedir. Ancak güvenli moda geçmek için şunları uygulayabilirsiniz. Ön panelde yer alan güç düğmesine basıp kapatın. Kapanmanın ardından güç düğmesine basılı tutarak bip sesini ikinci duyduğunuzda bırakın. Kolunuzu USB portuna bağlayıp PS düğmesine bastığınız zaman güvenli moda geçmiş olacaktır.

Ancak bazı durumlarda kullanıcılar PS4 güvenli mod sorunu yaşayabilmektedir. Anlatıldığı kadar basit olmadığı gibi cihazlarda oluşan arızalar nedeniyle de geçiş yapmayabilir. Şayet geçiş yapamazsanız güncelleme işleminizi de düzgün bir şekilde gerçekleştiremezsiniz. Bunun için bilginiz yoksa uzmandan destek almanızda yarar var. Firmamız bu konuda sizlere yardım edecektir.

PS4 güvenli mod sorunu çözümünde uzman ekiplerimiz kısa sürede etkili şekilde hizmet verirken, 7 gün 24 saat irtibat kurabilmenizi sağlamaktadır. Ücretsiz kargo sayesinde Türkiye’nin her yerinden yararlanabilir ve daha birçok hizmetlerimizi sitemizden görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir