PS4 HDMI Soket Tamiri

ps4-hdmi-tamiri

PS4 HDMI Soket Tamiri

Hassas teknoloji ürünü Playstation, dünyanın en çok tercih edilen oyun konsolu olsa da bazı durumlarda kullanıcıların yaşadığı aksilikler can sıkıcı olabiliyor. Özellikle bu konu HDMI olurken, ses ve görüntü gelmiyorsa o zaman mutlaka PS4 hdmi soket tamiri için uzmana başvurmanız gerekiyor. HDMI tamamen hassas olduğundan dolayı arızalanması ve bozulması çok normaldir. Özellikle HDMI kablosu takarken ters takma ya da takarken sert ve zorlama ile takılma sonucu da bozulmalar meydana gelebilmektedir.

PS4 hdmi soket tamiri yapmak istediğiniz mutlaka işini bilen kişilerden yardım almanız, cihazınızın tamiri konusunda büyük önem arz etmektedir. Aksi halde HDMI bozulacağı gibi bu amatör kişiler cihazınıza da zarar verebilir. 2 yıla kadar garanti servis hizmeti sunan firmamız Türkiye’nin bir numarası olurken, 81 ile özel ücretsiz kargo servisi ile hizmet vermekteyiz. PS3 ve PS4 tamiri konusunda birçok müşterimiz memnun kalırken, arıza tespiti için de ücretsiz hizmet vermekteyiz.

Cihazınızın ses ve görüntü gelmeme nedeni olan PS4 hdmi soket tamiri için uzman ekiplerimiz 24 saatten kısa sürede etkili çözümler üretmekte ve onarmaktadır. Türkiye’nin en uzun garanti Playstation servis hizmetini sunan firmamızda uygun fiyata yüksek kalite hizmetinden yararlanma imkânı bulunuyor. Fiyat ve merak ettiğiniz konular hakkında detaylı bir şekilde müşteri hizmetine 7 gün 24 saat istediğiniz vakitte ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir