PS4 HDMI Tamiri

ps4-hdmi-tamiri

PS4 HDMI Tamiri

Playstation cihazlarını televizyon ya da diğer ekranlara bağlamak, ses ve görüntü alabilmek için HDMI soketi gerekmektedir. Şayet HDMI soketi içerisinde bir adet pin zarar görürse ses ve görüntü kalitesi düşebileceği gibi tamamen bozulabilmektedir. Ayrıca HDMI soket tamiri için mutlaka uzmana başvurmanızda yarar var. Aksi halde kendiniz ya da amatör kişilere yaptırmanız durumunda daha fazla zarar verebilirsiniz. PS4 hdmi tamiri için 7 gün 24 saat bizlerle iletişime geçerek eğlencenizin yarım kalmasını engelleyebilirsiniz.

PS4 hdmi tamiri için uzman ekiplerimiz Avrupa standartlarında kaliteli ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Şayet ufak bir sorun varsa kısa süre içerisinde tamiri gerçekleşecektir. Ancak ufak sorun yerine daha büyük sorun var ise yeni HDMI soketi almak daha az masraflı ve sağlıklı olacaktır. Satın almak isterseniz mutlaka orjinal soket almaya özen gösterin. Aksi halde yeterli ses ve görüntü kalitesi alamayabilirsiniz.

Firmamız 2 yıla kadar garanti servis hizmeti sunarken, HDMI dâhil mavi ışık, CD girişi, kasa, fan ve daha birçok arızalarda kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktadır. PS4 hdmi tamiri için bizlere 7 gün 24 saat istediğiniz irtibat bilgilerinden ulaşabilir, arıza tespiti için ücretsiz destek alabilirsiniz. Ayrıca PS3 ve PS4 cihazlarınızı adresinizden ücretsiz kargo ile alıyor, ücretsiz kargo ile güvenli bir şekilde adresinize teslim ediyoruz. İşinde uzman ve kaliteli PS4 tamiri arıyorsanız 81 ilde özenle hizmet verdiğimizi hatırlatmak isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir