PS4 Kol Bağlantı Kopması

PS4-Kol-Baglanti-Kopmasi

PS4 Kol Bağlantı Kopması

PS4 oyun severler için en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Türkiye’de dahi en çok rağbet gören oyun konsolu olmakla beraber güncelleme yazılımlarında nadiren de olsa bu kaliteli markada da bazen PS4 kol bağlantı kopması gibi sorunlar oluşabilmektedir. Bu gibi ufak sorunlar nedeniyle oyun zevkinizin bölünmesi canınızı sıkabilmektedir. Bazen karşılaşabileceğiniz kol bağlantı kopma sorunu kesinlikle canınızı sıkmasın. Genel olarak Wireless kopması ya da güncellemeden sonra da oluşabilmektedir.

Birçok farklı sebebe bağlı oluşabilecek olan PS4 kol bağlantı kopmasıgibi sorunlar bazenyazılım kaynaklı, bazen güncelleme sorunu nedeniyle bazen de donanımsal olarak oluşabilmektedir. Bu noktada her ne şekilde olursa olsun kol bağlantı kopmalarının kaynağını buluyor ve bu sorunu gideriyoruz. Ayrıca ücretsiz arıza tespitimizden yararlanabileceğiniz gibi 2 yıla kadar garanti servis hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Firmamız PS4 kol bağlantı kopması sorunu dâhil onlarca sorunu 6 yıldan fazladır garantili bir şekilde çözüyor ve sizlere 7/24 destek hizmeti sunuyoruz. Her tür destek için müşteri destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir