PS4 Kol Kapanıyor

ps4-kol-kapaniyor

PS4 Kol Kapanıyor

PS4 son güncellemelerinden sonra çeşitli arızaları da beraberinde getiriyor. Her ne kadar bu durum düzelse de bazı kullanıcılar PS4 kol kapanıyor diye çeşitli şikâyetlerde bulunmaktadır. Bu durum bazen güncelleme sonrası bazen de cihazın kol ile bağlantısı ve bazen de kol ile alakalı bir durum olduğunu hatırlatalım. Eğer kolu farklı portlarda da denediğinizde hala aynı hatayı veriyorsa, bu konuda bizim size tavsiyemiz sitedeki iletişim adresimiz üzerinden doğrudan bize ulaşmanız olacaktır.

Firmamızdan destek almanız hem uzman ellerde onarımı yapılışını sağlayacak. Hem de 2 yıla kadar garanti servis imkânımızdan yararlanacaksınız. Tamamen Playstation problemleri ile ilgili alanında uzman bir ekiple iş yapan teknik servis desteğine sahibiz. PS4 kol kapanıyorproblemi dâhil Playstation ile ilgili hemen her tür yaşayacağınız sorunlarda sizlere garantili tamir servis hizmeti sağlamaktayız.

Cihazınıza kendi başınıza yapacağınız işlemler çok daha fazla zarar verebilir, bu yüzden en kısa zamanda bize ulaştırmanızı daha iyi olacaktır. PS4 kol kapanıyorve diğer arızaları çok uygun fiyatlara çözüme kavuşturuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir