PS4 Kol Sarı Işık Yanıp Sönüyor

PS4-Kol-Sari-isik-Yanip-Sonuyor

PS4 Kol Sarı Işık Yanıp Sönüyor

Sony’nin yeni nesil konsolu olan PS4 oyun kolu olan DualShock 4 cihaz ile gelen en büyük yeniliklerden birisi oldu ve çok beğenildi. Fakat PS4 kol sarı ışık yanıp sönüyor hatası birçok kullanıcının canını sıkmışa benziyor. Sarı ışık yanıp sönmesinin birçok nedenleri de bulunmaktadır.

Çoğunlukla yazılım ya da güncelleme hatası kaynaklı oluşabilen bu durumun başka sebepleri de olabilmektedir. Hasar aldığı zaman, şarjı bittiği zaman ya da Wireless bağlantısı koptuğu zaman da meydana gelebilmektedir. Reset işlemi yaptığınız zaman düzelme ihtimali olan PS4 kol sarı ışık yanıp sönüyorhatası bazen resetleme sonucunda da düzelmeyebilmektedir. Bunun için uzmanlardan destek almanız çok daha sağlıklı olacaktır.

Fakat kesinlikle en ufak bir endişe etmenize ve oyun zevkinizi bölmenize gerek yok. Doğrudan sitemiz üzerinden bize ulaşın ve sizlere 7 gün 24 saat destek hizmetimizden yararlanın. Uzman ekibimizde PS4 kol sarı ışık yanıp sönüyorsorununuz hakkında sorunsuz destek alabilir, 2 yıla kadar garanti servis hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir