PS4 Kol Tamiri Bakırköy

bakırkoy-ps4-kol-tamiri

PS4 Kol Tamiri Bakırköy

Türkiye’nin en iyi Playstation servisi olan PS4 kol tamiri Bakırköy, ücretsiz kargo hizmeti ile adresinizden cihazları alıyor ve ücretsiz bir şekilde adresinize gönderiyoruz. Ücretsiz arıza tespit hizmetimiz sayesinde PS4 ve PS3 cihazlarında görülen ve görülmeyen tüm arızaları tespit ediyor, müşterilerimize gerekli detayları veriyoruz. Arızanın durumunu anlattıktan sonra fiyat ve süre konusunda da bilgilendirdikten sonra müşterimizin onayına göre anında Playstation tamiri işlemine başlıyoruz.

PS4 kol tamiri Bakırköy sayesinde cihazlarınız ilk günkü gibi sağlam ve çalışır halde olurken, uygun fiyata yüksek kalite hizmetinden yararlanabilirsiniz. Şirketimiz bu konuda müşterilerine özenle hizmet verirken tüm Türkiye’de bu hizmetini 6 yıldan fazla uzman kalitede vermektedir. 2 yıla kadar garanti hizmeti sayesinde Türkiye’nin en uzun Playstation servis garanti hizmeti veren firmadır.

PS4 kol tamiri Bakırköyfirmamızda göreceğiniz üzere birçok tamir ve servis hizmeti verdiğimiz gibi 7 gün 24 saat bu hizmeti siz değerli müşterilerimize özel sunuyoruz. Fiyat ve hizmet hakkında detaylı bilgi almak için bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir