PS4 Kol Tamiri Beylikdüzü

ps4-kol-tamiri-beylikdüzü

PS4 Kol Tamiri Beylikdüzü

Playstation tamiri konusunda en çok sorun çıkartan mavi ışık ve görüntü arızalanmasının yanı sıra kollarda oluşan sorunlardır. PS4 kol tamiri Beylikdüzü olarak Playstation kol tamiri dâhil tüm PS3 ve PS4 cihazlarında oluşan arızaları 7 gün 24 saat uzman ekiplerimizle hizmet veriyoruz. Türkiye’nin en iyi Playstation servisi olarak 2 yıla kadar garanti hizmeti dahi verirken, Avrupa standartlarında servis hizmeti sunuyoruz.

PS4 kol tamiri Beylikdüzü firmamız sayesinde PS4 ve PS3 cihazlarınızı kısa sürede onararak eğlencenizin yarım kalmasını önlüyor, kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Türkiye’nin en uzun servis garantisi sunan firmamız ayrıca arıza tespit hizmetini ücretsiz veriyor. Bu sayede kol ve cihazlarınızda bulunan arızaları en derin şekilde tespit ederek görüyor ve bilgilendirmesini yapıyoruz.

Uygun fiyata yüksek kalitede Playstation servisi almak için PS4 kol tamiri Beylikdüzü firmamızla iletişim kurabilirsiniz. 6 yıldan fazla sektörde lider olan firmamız ücretsiz kargo hizmetiyle adresinizde alıp adresinize gönderim sağlıyoruz. Fiyat ve hizmetlerimiz dâhil merak ettiğiniz her şeyi bizleri arayarak öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir