PS4 Kol Tamiri Kadıköy

kadıkoy-ps4-kol-tamiri

PS4 Kol Tamiri Kadıköy

Playstation cihazlarında genel olarak yaşanan arızalar kollar olurken, mavi ışık ve görüntü gelmeme gibi birçok arızalar görülebilmektedir. Playstation tamiri konusunda 6 yıldan fazla deneyimli ekibimizle müşterilerimize özel 7 gün 24 saat hizmet verirken, Türkiye’nin 81 ilinde ücretsiz kargo hizmetimiz ile ayrıcalıklı hizmet sunuyoruz. Ayrıca PS3 ve PS4 cihazlarınızın onarımlarını kaliteli bir şekilde yaparken, cihazlarınızın arızalarını tespiti için ücretsiz hizmet vermekteyiz. PS4 kol tamiri Kadıköy dâhil İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’den bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

PS4 kol tamiri Kadıköy olarak firmamız özenle Playstation kol tamiri gibi birçok hizmetleri uygun fiyata kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Sunduğumuz kalitenin yanı sıra müşterilerimize özel olarak 2 yıla kadar garanti hizmeti verirken, cihazlarınızın garanti süresi bitse bile bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Uzman ekibimiz sayesinde cihazlarınız emin ellerde olurken eğlenceniz yarım kalmayacaktır. PS4 kol tamiri Kadıköy firmamız Türkiye’nin her noktasına hizmet vermektedir. Ayrıca 7 gün 24 saat irtibat bilgilerimizden bizlere ulaşarak fiyat ve merak ettiğiniz servis konularını sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir