Ps4 Kol Tamiri

ps4-kol-tamiri
ps4-kol-tamiri

Ps4 Kol Tamiri | Playstation 4 Dualshock Joystick Tamiri ve Değişimi, Playstation Kol Tamiri lastik, iç aksan, topuz, tuşların ve kasanın değişimi ve tamiri.

Ps4 dualshock joystick kol tamirinde yapılan bazı işlemler aşağıdadır. Her türlü soru ve ücret bilgisi için bizi arayın.

  • Ps4 kol tüm iç aksanların ve takımların değişimi ve tamiri,
  • Ps4 Şarj olmayan kol tamiri,
  • Ps4 Wi-fi bağlanmayan kol tamiri,
  • Ps4 kolun cihaza bağlanmama problemi tamiri,
  • Ps4 kol topuz başlıkları tamiri ve değişimi,
  • Ps4 kol tuşu basmama hatası tamiri ve değişimi,
  • Ps4 kol kasa değişimi, 4 farklı renk seçeneği,

Playstation modellerinin en sonuncusu olan ps4 için, firma olarak ps4 tamiri hizmeti vermekteyiz. Firmamız bundan 6 yıl önce 2010 yılında kurulmuş olup sizlere en iyi ve kaliteli bir şekilde hizmet vermeye çalışmaktadır. Playstation 4 ürünleriniz, her teknolojin ürünün arızalandığı gibi arızalanabilir veya problemler çıkartabilir. Böyle durumlarla karşılaştığınızda kaliteli, güvenilir ve de kendi alanında gerçekten uzman olan kişi veya kurumlara başvurmanız gerekmektedir. Ps4 Kol Tamiri Uzun yıllar boyunca tecrübe edinerek çok sayıda onarım ve tamir işlemini halletmiş durumdayız. Bu yüzden piyasada karşılaşılan tüm sorunlara aşina hatta uzman olmaktayız. Tecrübemizle sizlere en uygun fiyatlı ve en doğru çözümü sunmaktayız. Hemen hemen piyasadaki tüm Playstation 4 Servisi işini yapan kişiler bilgili olmadıkları halde her konuda bilgiliymiş gibi davranırlar. Halbuki amatörce yaptıkları işten dolayı sizleri çok zor durumda bırakmaktalar. Ayrıca amatör olmasın dediğiniz profesyonel yetkili servisler de çok yüklü miktarda para istemekteler. Ekibimiz, sizlere uzman ve kaliteli bir hizmet için, aynı zamanda fiyat konusunda da fahiş ücretlere kaçmadan yardımcı olacaktır.

Birçok teknolojik üründe fabrikada oluşmuş veya kullanıcının kendi hatası sonucu oluşmuş arızalar meydana gelebilir. Bu arıza ve problemlerin en doğru çözümlerini Play Station 4 Servisi olarak sizlere sunmaktayız. Bütün sorunlarınızı halledebileceğimizin garantisi mevcuttur. Ürününüzü tarafımıza kargolayın ve gerekli işlemlerin yapılmasını gönül rahatlığıyla bekleyin. Bu süreç içerisinde çalışma ekibimiz sizlerle sürekli irtibat halinde olacaktır. Cihazınız hakkında güncel ve doğru bilgileri sizlerle paylaşacaktır. Cihazınıza yapılacak bütün işlemler bilginiz dahilinde yapılacaktır. Profesyonel çalışma ekibimiz sizlere en kaliteli playstation servisi hizmetinin garantisini de vermektedir. Eğer cihazınızda yapılan onarım ve bakım işleminin ardından herhangi bir problem oluşursa cihazınız garanti kapsamı altında yeniden incelemeye alınacaktır. Bizim için müşterilerimizin yani sizin memnuniyeti her zaman için ön plandadır. Bu sebeple çalışmalarımızı büyük bir titizlikle yürütmekteyiz. Ekibimiz işini profesyonelce yapmaktadır. Bizden alacağınız hizmetten memnun kalacağınızı düşünmekteyiz. Play Station 4 Servisi için Türkiye’nin bir numaralı kurumu olarak kendimize güvenmekteyiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Selahattin Pınar Cd.Yaşarbey Sk.NO 3/C Mecidiyeköy Şişli – İSTANBUL

Telefon: 0(212) 278 0270 | 0(532) 305 6282

E-Mail: info@ixirplaystation.Com

Website: https://ixirplaystation.com

Sitemap: https://www.ixirplaystation.com/sitemap.xml