PS4 Kol Yön Tuşları Çalışmıyor

ps4-kol-yon-tuslari-calismiyor

PS4 Kol Yön Tuşları Çalışmıyor

Playstation arızaları arasında kullanıcıların yaşadığı sorunlardan bir tanesi de koldur. Kollarda yaşanan sıkıntılar genelde cihazla bağlantısının kopukluğu, aldığı darbe ya da aşırı kullanımdan dolayı olabilmektedir. PS4 kol yön tuşları çalışmıyor ise bu konuda uzmanlardan destek alabilirsiniz. Bu konuda 6 yıldan fazla deneyimli ekibi ile kaliteli Playstation servisi sunan firmamızdan uygun fiyata hizmet alabilirsiniz.

PS4 kol yön tuşları çalışmıyor sorunu dahi onlarca arızaları tamir eden ekibimiz sayesinde eğlenceniz yarım kalmayacağı gibi 24 saat gibi kısa sürede işlemleri tamamlamaktayız. Arıza konusunda emin değilseniz arıza tespiti için firmamız ücretsiz hizmeti vermektedir. Bu konuda endişeniz olmasın, PS4 ve PS3 cihazlarınız güvenilir ve uzman ellerde onarılmaktadır.

Playstation tamiri konusunda Avrupa standartlarında hizmet verdiğimiz gibi PS4 kol yön tuşları çalışmıyordâhil tüm kol sorunlarınıza çözüm bulabiliriz. Playstation tamiri konusunda profesyonel ekibimiz ile kısa sürede tamir edebileceğimiz gibi 2 yıla kadar garanti servis hizmeti dahi sunuyoruz. PS3 ve PS4 cihazlarınızı tamirden sonra adresinize ücretsiz kargo hizmetiyle dahi gönderim sağlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir