PS4 Kolu Şarj Olmuyor

ps4-kolu-sarz-olmuyor

PS4 Kolu Şarj Olmuyor

PS4 ve PS3 cihazlarında yaşanan bazı teknik aksaklıklar farklı arızalara sebebiyet vermektedir. Bunlardan bir tanesi de kolların şarj olmayışıdır. Bilhassa birçok PS4 kullanıcısı PS4 kolu şarj olmuyor, sarı ışık yanıp geri hemen sönüyor gibi problemlerle karşılaştığını belirtmektedir. Bu tür problemler bazen kolun içerisindeki bağlantıların kopmasından kaynaklanacağı gibi şarj soket yerinin arızalanmasından dolayı da yaşanabilmektedir.

Bazen şarj kablosunu değiştirince düzelebilen bu sorunda bazen daha büyük arızalar meydana gelmektedir. Playstation servis ekibi olarak sizlere en kısa sürede ve 2 yıla kadar garanti hizmeti sunuyoruz. PS4 kolu şarj olmuyorhatası da dâhil olmak üzere her tür Playstation hatasında çok uygun fiyatlara çözümler sunuyoruz.

Tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo hizmetimizle kaliteli hizmet sunuyor, ücretsiz arıza tespiti ile görülmeyen arızaları da sizlere detaylı şekilde belirtiyoruz. Tamamen teknik bilgi ve uzmanlık isteyen bu tür arızaların probleminde alanında profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. PS4 kolu şarj olmuyorprobleminizi garantili olarak tamir ediyor ve kolunuzu en kısa sürede sizlere tekrardan teslim ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir