PS4 Kolu Sola Çekiyor

PS4-kolu-sola-cekiyor

PS4 Kolu Sola Çekiyor

Playstation kullanıcıları her ne kadar eğlenceli dakikalar geçirse de bazı durumlarda çeşitli sorunlarla karşılaşmaktadır. Maalesef kolun sağa ya da sola çekmesi çok sık karşılaşılan problemlerden bir tanesidir. En çok karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de PS4 kolu sola çekiyor sorunu olmaktadır. Bu teknik hata sonucu siz oyun oynarken kol kendi kendine hareket etmekte ve sizi sola doğru çekmektedir. Bu da ister istemez oyun esnasında sıkıntılar oluşturmaktadır.

PS4 kolu sola çekiyor problemi analog sorunu ile alakalı olup, kesinlikle dikkatli bir işçilik gerektiren problem türüdür. Hatanın çözümü için genellikle anakart üzerindeki analog motoru sökülerek yenisi ile değiştirilmektedir.

Bu yüzden PS4 kolu sola çekiyor türü problemlerinizde en kısa sürede sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçmenizi öneririz. Garantili tamir hizmetimizden memnun kalacağınızdan şimdiden emin olabilirsiniz. 2 yıla kadar garanti servisimizden dahi yararlanabileceğiniz gibi Türkiye’nin neresinde olursanız olun ücretsiz kargo hizmetimizden yararlanarak cihazınızı teslim edebilir ve alabilirsiniz. Kısa sürede uzmanlarımız Joystick onarımı yapar ve size güvenle teslim eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir