Ps4 Pro Tamiri

4k içeriklerin yaygınlaşmasıyla birlikte Sony firması da ps4’ün 4k destekleyen modeli olan ps4 pro’yu piyasa sunmuş bulunuyor. Bu konsol sayesinde oyuncular çok daha gerçekçi ve heyecanlı bir oyun deneyimine merhaba diyecek. Tabi bu oyun deneyimini yaşayabilmeniz için sadece ps4 pro’ya sahip olmanız yetmiyor, aynı zamanda 4k destekleyen bir televizyona da sahip olmanız gerekiyor. Eğer bu konsola sahipseniz yaşadığınız arızalarda servisimize başvurarak ps4 pro tamiri hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Böylece 4k oyun deneyiminize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

PS4 Pro Tamiri
PS4 Pro Tamiri

Daha Sağlam

Sony ps4’ün ebatlarını biraz büyütmüş olsa da çok daha sağlam bir cihazın ortaya çıktığını söyleyebiliriz. Kasasında büyük sağlamlaştırmalara giden Sony cihazın zarar görme ihtimalini en aza indirmek için gerekli önlemleri almış görünüyor. Ancak buna rağmen ps4 pro da bir elektronik cihaz ve zaman zaman arıza yapabilmektedir. Bu gibi arızalarda ps4 pro servis işlerini son derece titiz bir şekilde gerçekleştiren firmamız arızaların tekrar meydana gelmemesi için garantili bir şekilde tamir işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Özel Tamir Ekipmanı

Ps4 pro tamiri için özel ekipmanlara sahip olmak gerekmektedir. Özel tornavida seti gibi cihazlar olmadan gerçekleştirilmeye çalışılan tamir işlemleri ne yazık ki başarısızlıkla sonuçlanmakta ve cihazda ciddi hasarlar oluşmasına neden olabilmektedir. Bunun için ps4 pro tamir işlemleri için özel ekipmana sahip olmayan ve bu konuda uzmanlığı bulunmayan kişilerin cihazınızı tamir ettirmemenizi öneriyoruz. Servisimiz tamamen ps4 pro tamir işlemi için özel olarak hazırlanmış ekipmanlarla ve bu konuda özel olarak eğitilmiş personelle cihazınızdaki arızaların sorunsuz bir şekilde onarım işlemini tamamlamaktadır. Böylece sizde cihazınızı tamir ettirmek isterken daha farklı sorunlarla karşılaşma riskinden kurtulmuş oluyorsunuz.

Garantili Ps4 Pro Onarımı

Playstation oyun konsolları üzerine uzmanlaşmış olan servisimiz müşterilerinin memnuniyetini esas alarak çalışmalarına devam etmektedir. Bu bağlamda müşterilerimizin aynı sorunu tekrar yaşamaması için garantili ps4 onarımı yaparak cihazda gerçekleştirilen işlemin 1 yıla kadar servisimizin garantisi altında kalmasını sağlamaktayız. Böylece tamir gören parçada yaşanacak herhangi bir sıkıntıda servisimize gelerek ücretsiz bir şekilde onarılmasını sağlayabilmektesiniz.