Şimdi Arayın: 0850 346 30 57

 0850 346 30 57

Servis ağını ülkenin her tarafına yaymakta olan firmamız Playstation oyun konsolları tamiratlarıyla hizmet vermektedir. Sistem hataları bakımından arızalı ürünler ortaya çıkmaktadır. Ps4 Servisi ekibi olarak faaliyet gösteren internet sitemiz 7/24 hizmet vermektedir. Oyun dünyasındaki gelişmeleri an ve an takip etmekte. Sizlerin oyun merakınızı giderecek şekilde en iyi performans alabilmesiniz için her türlü bilgi ve birikime sahip olan personel ekibimiz her türlü arızayı kısa bir sürede tespit edip sizleri bilgilendirmektedir. Bu açıdan kendine güvenen teknik servis elemanlarımız sizlerin memnuniyetleri ilke edinmektedir. Bu memnuniyeti kalıcı hale getirmektedir. Oyun istasyon olarak Türkçe çevrimiyle karşılaştığımız bu ürünün her türlü hasar tespiti yapılmaktadır.

Günün her saatinde sizlerin hizmetinde olan ekibimiz ürünü sizden aldıktan sonra hasar tespitini ücretsiz olarak yapmakta, sizleri arayarak gerekli bilgilendirmeyi yapmaktadır. Gerekli bilgilendirme yapılarak sizlerden onay almaktadır. Bu onayın arkasından piyasanın altındaki fiyatlarını alana yeni bir soluk getirmektedir. Ps4 tamiri konusunda başarılı bir tamirat olayı gerçekleştirmektedir. Profesyonel ekimiz ile birlikte bakım ve onarımı yapılan ürününüzü ücretsiz olarak anlaşmalı kargo şirketimizle ayağınıza kadar güvenli bir şekilde getirmektedir. Bakım ve onarımı yapılan ürünümüz garanti kapsamında olup, her türlü garanti kapsamında ücretsiz olarak yerine getirmektedir. Kendimize çok güvenen ekip çalışanlarımız gerekli bilgi ve birikime sahip olup, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetleri amaç edinmektedir.

İxir Playstation
Eğlence Yarım Kalmasın
Cihazınız Emin Ellerde
Cihazınız Emin Ellerde
Eğlence Yarım Kalmasın
Bırakın İşinizi Profesyoneller Yapsın

PS4 Servisi: 2 Yıl Garantili Tamir Hizmeti

Playstation servis, insanların oyun konsollarında yaşadıkları sorunlara etkili olarak çözümler bulmaktadır. PS4 servis, genellikle Playstation 4 ile ilgili sorunlarla ilgilenirken PS3 servis ise adını taşımış olduğu cihazlar ilgili sorunları çözmektedir. Ayrı servislerin olması, Playstation tamir işleminin cihazlara bağlı olarak değişkenlik göstermesiyle ilgilidir. Playstation tamiri, cihazın özelliklerine ve içerisinde yer alan parçalara göre değişmektedir. Eğer her konsola aynı teknikler ile tamirat yapılırsa, alınacak olan sonuç beklentileri kesinlikle karşılamayacaktır.

Şimdi Arayın: 0850 346 30 57