PS4 Tamir

ps4-tamiri
ps4-tamiri

Ps4 Tamir | Ps4 Tamiri, Playstation Servisi ve Ps3 Tamiri konusunda garantili onarım ve orjinal parça ile cihazınız emin ellerde. En uygun fiyat garantisi.

İxirplaystation servisi olarak biz 2006 yılında onarım, bakım ve tamir hizmetlerini karşılamak amacı ile kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana verdiği hizmetler ile rakiplerinden hep bir adım önde olması sebebiyle, en çok tercih edilen bakım, Onarım ve tamirat servisi haline gelmiştir. Türkiye’nin dört bir yanında geniş tamir ağı ile de kolay ulaşım imkanı sunmaktadır. Playstation Servisi, ps3 tamiri, , bakımı ve onarımı yönünde verdiği hizmetler ile  de en kaliteli bakım onarım servisi olmayı başarmıştır.

Her gün yenilenen ve ilerleyen teknoloji ile hayatımızın vazgeçilmezi haline gelen bilgisayar oyunlarında meydana gelen yazılımsal ve tekniksel bütün arızalar ixirplaystation PS4 Tamir servisi tarafından yapılmaktadır. Üstelik cihazı teslim aldığı andan itibaren 3 iş günü içerisinde teslimatını gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda tüm oyun aksesuarlarının bozulması durumunda da sizlere yine en iyi hizmeti vermekteyiz. Tamir ve bakımını yaptığımız tüm cihazlarda yüzde yüz 3 ay garanti vermekteyiz. Böylelikle 6 ay içerisinde hasar gören ürününüzü tekrar getirerek ücretsiz servis imkanından faydalanma olanakları sunmaktayız.  Nerde olursanız olun gerek iş yerinden gerek evden  bizimle iletişim kurarak teknik servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. PS4 Tamir bu sektör alanında uzmanlık isteyen bir sektördür çünkü elektronik şakaya gelmez ve siz de elektronik cihazlarınız mutlaka bir uzmana teslim etmelisiniz. ixirplaystation servisi olarak bu konuda da her zaman siz değerli müşterilerimizin yanında olmaktan gurur ve onur duymaktayız. Son zamanlarda meydana gelen güncelleme hataları da dahil olmak üzere her türlü soruna çeşitli çözümler sunmaktayız. İnternette yer alan yalan yanlış bilgiler ile cihazınızın tamamen hasar görmesine neden olmadan en yakın servisimize başvurmayı ihmal etmeyiniz. Bazı internet sitelerinde verilen ps4 hata kodları ve açıklamaları ve ya çözüm önerileri yönünde sunulan bilgilere itimat etmeyiniz. Çünkü yazılımsal ve ya teknik anlamda sorunlar herkes tarafından evde kolayca çözülebilecek problemler değildir. Bunun için mutlaka ve mutlaka bir uzmandan yardım almanız gerekmektedir. Size hizmet veren bütün müşteri danışmanlarımız ve teknik ekibimiz alanında uzman kişilerden seçilmektedir. Memnuniyetiniz bizim için önemli.

Playstation 4 Tamiri

PS 4 Tamir işlemi, her teknolojik cihazda olduğu gibi uzman kişiler tarafından profesyonel bir çalışma yapılmasını gerektirir. Çünkü teknolojik bir aletin onarımında yapılabilecek en ufak bir hata, aleti kullanılamayacak bir hale getirebilmektedir. Cihazın hata tespiti hatta onarımı doğru yapılsa bile ufacık bir entegre hatasında, dönüşü olmayacak bir arıza oluşabilir. Bu yüzden teknolojik cihazlarda, bilhassa PS4 Tamir konusunda uzman bir ekiple çalışmalısınız. Bu uzman ekip de yılların vermiş olduğu tecrübe ile PS4 Tamir konusunda profesyonel bir çalışma yürüten firmamızda mevcuttur. Tecrübeli bir ekibe sahip olmamızın yanı sıra, ekibimizdeki bütün personeller gelişime açık ve son teknolojiye uyumlu şekilde çalışıp kendilerini sürekli geliştirmektedirler.

Firmamızın PS4 Tamir konusunda çalışması ise şu şekildedir: Öncelikle cihazınızı bizlere kargo yoluyla teslim ediyorsunuz. Daha sonra cihazınızı teslim alınca, gerekli işlemler sonucu cihazınızın problemini tespit ediyoruz. Bundan sonra da cihazınızda yapılması gereken PS4 Tamir işlemini buluyoruz. Bu işlemler sırasında sizi sürekli bilgilendiriyoruz. Çözüm işleminin bulunmasından sonra da sizlerin onayınızı istiyoruz işlemin uygulanması için. Onay verdiğiniz takdirde uzman ekibimiz çok titiz ve profesyonel bir çalışma ile işlemi gerçekleştiriyor. Cihazınızda parça değişimi veya tamiri işlemi gerçekleştiriliyor. Bu işlemler sonucunda cihaz tamir edilmiş ve onarılmış şekilde, tüm bakım işlemleri gerçekleştirilmiş şekilde tarafınıza ulaştırılıyor. Bu tamir işleminden sonra cihazınız ve eğer cihazda bir parça değiştirilmişse garanti altına alınıyor. Garanti kapsamında eğer herhangi bir arıza oluşursa ücretsiz bir şekilde cihazınızın tekrar tamiri yapılıyor.

Firmamız yıllar önce kurulmuş olup, elektronik alet ve özellikle İXİR Playstation PS4 Tamir konusunda yılların vermiş olduğu tecrübe ile birlikte alanında uzmanlaşmıştır. Çalışan kişilerin profesyonelliği, titiz bir şekilde çalışması, firmamızı PS4 Tamiri konusunda Türkiye’nin en iyi firmalarından birisi yapmakta. Fiyat konusunda da sizleri temin ederiz ki fiyat performans açısından en kaliteli hizmeti alacaksınız. Bundan düşük fiyata bu kalitede bir hizmet Türkiye’de bulunmamaktadır. Müşteri memnuniyeti de her zaman bizim için en önemli kriterdir. Firmamızdan PS4 Tamir konusunda mutlaka memnun kalacaksınız.

İletişim Bilgileri

Adres: Selahattin Pınar Cd.Yaşarbey Sk.NO 3/C Mecidiyeköy Şişli – İSTANBUL

Telefon: 0(212) 278 0270 | 0(532) 305 6282

E-Mail: info@ixirplaystation.Com

Website: https://ixirplaystation.com

Sitemap: https://www.ixirplaystation.com/sitemap.xml