Her gün yenilen ve ilerleyen teknoloji sayesinde artık bakım, onarım ve teknik servis alanında sorunlarınız hızlı ve tekin şekilde giderilmektedir. Cihazlarının en ufak güncelleme hatasına bağlı olarak çabucak hasar görebilmektedir. Ürünler artık o kadar basit bir şekilde üretilmemektedir. Bilgi ve birikime sahip olunması, cihaza hakim bir şekilde olunması istenebilir. Hasar ve onarım konusunda uzman kişilerin çözüm bulunması istenmektedir. Ps4 tamiri konusunda yeterli bilgi ve donanıma sahip olan ekip çalışanlarımız sizlere ürün hakkında her türlü hizmeti sunmaktadır. Yenilenen ve güncellenen oyun dünyasına hakim olamayan bir teknik servis elemanları sizi mutlu edemez. İşin ehline verilmesi gerekmektedir. Firmamız bu konuda kendisine güvenmektedir.

2006 senesinden beri hizmet veren firmamız. Alanında ilk tercih edilen bir firma haline gelmiştir. 1.sınıf hizmet kabiliyetinde olan firmamız alanında zirve konumunda bulunmaktadır. Cihazınızın bakım ve onarımı yapıldıktan sonra bile en ufak bir hatanın yeniden oluşmaması için profesyonel kişilerce çalışılması gerekir. Oldukça pahalı olan bu ürünlerinizin bir daha kullanılamaz şekline getirilmemesi uzman kişiler tarafından tamirat sürecini yerine getirilmesi gerekir. Ps4 tamiri konusunda uzman kişilerin referansları ile yola çıkan firmamız tamirat sürecinden sonra oluşabilecek her türlü soruna hızı ve etkin bir şekilde çözüm bulmaktadır. Tamirat sürecinden hızlı ve güvenilir şekilde geçen ürününüz sizlere ücretsiz olarak anlaşmalı kargo şirketlerimiz ile ulaşmaktadır.

İxir Playstation
Eğlence Yarım Kalmasın
Cihazınız Emin Ellerde
Cihazınız Emin Ellerde
Eğlence Yarım Kalmasın
Bırakın İşinizi Profesyoneller Yapsın

PS4 Servisi: 2 Yıl Garantili Tamir Hizmeti

Playstation servis, insanların oyun konsollarında yaşadıkları sorunlara etkili olarak çözümler bulmaktadır. PS4 servis, genellikle Playstation 4 ile ilgili sorunlarla ilgilenirken PS3 servis ise adını taşımış olduğu cihazlar ilgili sorunları çözmektedir. Ayrı servislerin olması, Playstation tamir işleminin cihazlara bağlı olarak değişkenlik göstermesiyle ilgilidir. Playstation tamiri, cihazın özelliklerine ve içerisinde yer alan parçalara göre değişmektedir. Eğer her konsola aynı teknikler ile tamirat yapılırsa, alınacak olan sonuç beklentileri kesinlikle karşılamayacaktır.

Şimdi Arayın: 0850 346 30 57