İxirplaystaion servisi olarak bilişim hizmetleri konusunda cihazınızın her türlü arızasında, bakım ve onarımında 10 yıllık tecrübemiz ile en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaktayız.  Bilindiği üzere ps4 satış rekorları kırmasına rağmen bir çok ürün arızalı yada hatalı çıkabilmekte veya çok çabuk arızalanabilmekte. En çok networke bağlanma sorunu çıkartan ps4 güncelleme konusunda da bir çok sorunu beraberinde getirmekte. Bu sorunlar oyunları onlıne olarak oynayabilmenin önüne geçti. Bu sorunların yanı sıra  Ps4 Görüntü gelmeme arızası, ps4 Mavi ışık arızası, Ps4 Görüntü grafik arızası, Ps4 Cd okumama arızası (Göz değişimi), ps4 Cd alıp vermeme arızası, Ps4 Ana kart tamiri, Ps4 Çip değişimi, Ps4 Hard disk arızası, Ps4, Fan ve besleme arızaları, Ps4 Usb ve soket arızaları, Ps4 Soğutma modifiyesi, Ps4 Kasa sorunları, Ps4 Hdmı soket arızaları, Ps4 wirelles arızaları gibi sorunlarında beraberinde getirdi.

Bu sorunların bazıları yazılımsal bazıları ise teknik olmasına rağmen internette çeşitli çözüm önerileri sunan siteler bulunmakta. Bu tarz sorunları uzman yardımı olmadan çözmemiz mümkün değil ama cihaz bozulmadan önce bazı tedbirler almamız bazı sorunların oluşmasına engel olabilir ya da erteleyebilir diyebiliriz. Örneğin cihazı tv ortamında bulundurmamak, ya da dolap gibi kapalı yerlerde saklamamak veya cihazın aşırı ısınmasına engel olacak kadar soğuk alanlarda bulundurmak birer tedbir olabilir. Yada ani elektrik kesintilerinde cihazı elektrikten çıkartmak veya kullanmadığımız zamanlarda elektriğe bağlı tutmamak da bir tedbir olabilir. Ama cihaz eğer hasar gördüyse bunun tek çözümü ps4 teknik servis teknolojisinde uzman danışmanlardan yardım almak veya en kısa zamanda bir servise götürmek olacaktır. İxirplaystation ps4 teknik servis olarak bu konuda uzman müşteri danışmanlarımız ve teknik destek ekibimiz olarak güçlü ve dev bir kadroya sahibiz. ixir playstation ps4 teknik servis eş değer firmalardan bizi farklı kılan özelliğimiz ise yaptığımız anketler ile müşteri memnuniyetimizi en yüksek noktalara taşımaktır. Cihazınızı teslim aldığımız andan itibaren üç iş günü içerisinde teslim etmemiz ve 6 ay garanti vermemiz de biz farklı kılan diğer olgularımızdır. Bizi 7 gün 24 saat arayabilirsiniz, uzmanlarımız size her konuda yardımcı olacaklardır.

Ps4 Servisi
Ps4 Servisi

PS4 Teknik Servis ekibi olarak sizlere PS 4 için bakım, onarım ve tamir hizmeti vermekteyiz. Bundan yaklaşık 6 yıl önce hizmete başlayan firmamız, bu süreçte çok sayıda ürün tamir hizmeti vererek tecrübe kazanmıştır. Gelişime her zaman açık ve sürekli öğrenme peşinde olan ekibimiz, bu süreç içerisinde tecrübe kazanarak uzmanlaşmıştır. Bu tecrübenin bizlere sağladığı en önemli özelliklerden birisi de profesyonel iş konusunda kendimizi geliştirmemiz. Profesyonel iş ve çalışma koşullarıyla sizlere en uygun hizmeti vermeye gayret göstermekteyiz. Profesyonel, titiz ve güvenilir bir PS 4 teknik Servis ekibi için mutlaka bizi tercih ediniz.
Firmamızın çalışma prensibi tüm Türkiye’ye yöneliktir. Ürünü adresimize kargoladıktan sonra ürün bize ulaşır ulaşmaz bunun bilgisini sizlere aktarıyoruz. Daha sonra uzman ekibimiz gerekli tetkikleri yapınca sorunun ne olduğunu ve çözümün ne şekilde yapılmasını gerektiğini tespit ediyoruz. Bu tespiti size eksiksiz bir şekilde bildiriyoruz. Üründe gerekli işlemleri yapmak için izninizi istiyoruz.

Eğer izin verirseniz cihazınızın PS 4 Servis ekibi olarak kaliteli bir şekilde onarım ve tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu tamir ve onarım işleminin en uygun fiyatla halledileceğiniz garantisini de vermekteyiz. Piyasada elbette bizden daha düşük fiyat verecek kişiler veya kurumlar olacaktır. Fakat bizler verdiğimizin hizmetin kalitesinden ve bizim güvenilirliğimizden 6 yıl boyunca memnun kalan müşterilerimizin sayesinde buralara geldik. Garanti ve kaliteli bir hizmet için firmamız Ps4 Servis olarak bir numaradır. Garantiden bahsetmişken, cihazınız tamir ve onarım işleminden sonra garanti kapsamı altında olacaktır. Yani ürününüzü tamir edip onarmakla kalmıyoruz, bu işlemden sonra herhangi bir sorun oluşması durumunda ürününüzü ücretsiz bir şekilde tekrar tamir ediyoruz. Aynı şekilde eğer cihazınızda bir parça değişmesi gerekirse ve değiştirilen parça arıza yaparsa bu parça da garanti kapsamı altında oluyor.
PS 4 Servis için bir kurum arıyorsanız doğru yerdesiniz. En doğru ve en kaliteli hizmeti sizlere temin edeceğimizin garantisini vermekteyiz. Firmamızı tercih etmeniz kadar bizden memnun kalmanız da bizim için çok önemlidir. Bu yüzden kaliteli hizmet için doğru adrestesiniz.

Teknolojinin hızla ilerlemesiyle birlikte, bilgisayar oyunları da hızla artış göstermektedir. Bilgisayar oyunları, programlama mantığı üzerine düzenlendiği için programsal hata verme, ya da hasar görme olasılıkları yüksektir. Bunlardan bir tanesi de görüntü gelmeme arızasıdır. Örneğin; playstation oyunlarında cihazı bağladığımız zaman, programın ekrana yansımaması sonucu oluşan arızaya görüntü gelmeme arızası adı verilir. Her ne kadar internet üzerinde bu sorunu gidermek adına çeşitli bilgiler bulunsa da, böyle bir hatayı bizim düzeltme şansımız oldukça düşüktür. Böyle bir sorunla karşı karşıya kaldığımız zaman yapmamız gereken en doğru şey, cihazımızı alarak bir servise götürmek olacaktır. İXİR Playstation ps4 teknik servisi bu konuda sektörünün en iyisi durumundadır. 2006 yılından bu yana uzman kadrosu ile bilgisayar, bilgisayar programlama, tamir, onarım, bakım hizmetleri vermektedir.

Bilişim teknolojisi sektöründe sahip olduğu deneyimli ve profesyonel ekibiyle sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Üstelik tamirini yaptığı cihazlara, 6 ay garanti vermektedir. Yani cihazınızı İXİR Playstation servisine götürdüğünüz zaman, cihazınız tamir edildikten sonra 6 ay içerisinde tekrar arızalanır ise ücretsiz tamir hizmeti sunulmaktadır. Bu hizmet, cihazı tamire götürdüğünüz zaman sadece arızaya değil, cihazın tamamının bakıma alınmasının sonucudur. Firmamız, müşterilerine her zaman güvenilir hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini hep ön planda tutmasından dolayı verdiği güler yüzlü hizmet sayesinde, kendine eşdeğer firmalardan hep bir adım daha öndedir.
Cihazınızı elinde günlerce bekletmez, bozulan cihazınızın sorunu ne olursa olsun , bıraktığınız andan itibaren 3 iş günü içerisinde teslimatını gerçekleştirmektedir. Hard disk veri kurtarmadan fan sorunlarına kadar, cihazınızı en ince ayrıntısına kadar inceleyerek, sorunsuz bir şekilde teslim almanıza olanak sağlamaktadır. Bu kadar geniş destek ve hizmet sunan firmamız, siz değerli müşterilerimizi hiçbir zaman yalnız bırakmamak adına 7 gün 24 saat teknik destek hizmeti sunmaktadır. İnternet üzerinden online ve ücretsiz müşteri danışmanları ile günün hangi saati olursa olsun, sizlere hizmet vermektedir. Çalışanlarımız bu hizmetleri, büyük bir sevgi ve özveri ile vermektedirler. Bozulan cihazlarınızın profesyonel tamiri için mutlaka firmamızı tercih edin.

Hızla artan bilgisayar oyunları, günümüzde vazgeçilmez bir hal almıştır. Bu tarz oyunların en başında playstation oyunları gelmektedir. Bu oyunlar bilgisayar tabanlı olmalarından dolayı çeşitli programsal arızalar vermektedir. Bunlardan bir tanesi de mavi ışık hatasıdır. Bu sorunun da üç farklı çeşidi vardır. Bunlardan birincisi, playstation mavi ışık hatası, ikincisi sinyal yok hatası, üçüncüsü ise hdmı hatası sorunudur. Bu tarz bir arıza, yazılımsal sorunlardan kaynaklanabileceği gibi cihazdan kaynaklanan bir arıza da olabilir. Eğer yazılımsal değilse cihaza müdahale etmek gerekmektedir. Böyle bir işlem bizim üstesinden gelebileceğimiz bir durum değildir ne yazık ki değildir. Böyle bir sorunla alakalı, internette çeşitli çözüm önerileri bulunmaktadır. Bunlar fazla dikkate alınmamalıdır. Bu çözüm önerilerini uygulayanların bir çoğunun, cihaza daha ağır hasarlar vermesi muhtemeldir. Böyle bir durum ile karşı karşıya kaldığımız takdirde hemen ps4 servis alanında hizmet veren, uzman kişiler ile iletişime geçilmelidir.

Mavi şerit ışığının yanıp sönmesi şeklinde bir sorun ile karşı karşıya kalındığı durumlarda en iyi ve en kaliteli hizmeti İXİR Playstation Playstation Teknik servis olarak, siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Aynı zamanda 7 gün 24 saat hizmet veren, alanında uzman müşteri danışmanlarımız ile yine siz değerli müşterilerimizi, hiçbir sorun karşısında yalnız bırakmamaktayız. Gün geçtikçe kendini sürekli yenileyen, geliştiren dev kadromuz ile ve sizler ile gerçekleştirdiğimiz anket sonuçlarını kullanarak, sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Diğer bir yandan ise tamirini gerçekleştirdiğimiz cihazınızın bakım ve onarımını yaptıktan sonra, sizlere 6 ay hizmet garantisi vermekteyiz. Bu garanti sonucunda, 6 ay içinde arızalanan cihazınızı servisimize getirerek ücretsiz tamir, bakım ve onarım hizmetlerinden faydalanma imkanı sunmaktayız. Her şey siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için tasarlandı İXİR Playstation PS4 servisi olarak geniş tamir ağı ile Türkiye’nin her yerinde hizmet verebilmekteyiz. Ayrıca, aklınıza takılan sorularınıza anında cevap bulmak için size bir telefon kadar yakınız. Sadece mavi ışık hatasında değil karşınıza çıkacak tüm sorunlarınızda İXİR Playstation olarak biz, 10 yıllık tecrübemiz ile hep sizlerleyiz .