PS4 Versiyon

ps4-versiyon

PS4 Versiyon

Playstation 4 ve 3 kullanıcıları, dünyanın en çok kullanıcılarına sahip oyun konsollarından bir tanesidir. Çevrimiçi ve çevrimdışı oyunları en iyi performanslarda oynayabileceğiniz bu cihazlarda birçok oyuncu ile beraber aynı cihazdan farklı portlara kol girişi ile de oynamanız mümkündür. PS4 versiyon, güncellemelerden sonra değişmektedir. Özellikle performans ve güvenlik anlamında iyileştirme yapan Sony, bu güncellemeleri düzenli olarak kullanıcılar adına yapmaktadır.

PS4 versiyon güncel kaldığı sürece kullanıcılar daha güvenli ve rahat bir şekilde çevrimiçi oyunları oynarken, hiçbir şekilde virüs dahi almamaktadır. Bununla beraber sürüm güncellemelerini mutlaka orijinal olan yazılımları indirerek yararlanın. Eğer bilginiz yoksa mutlaka uzmandan yardım alınız. Bu konuda firmamız Playstation servisi hizmetini en kaliteli şekilde sunarken, 2 yıla kadar garantili hizmet sağlamaktadır.

Türkiye’de en uzun garantili hizmet sunan firmamız PS4 versiyon konusunda kısa sürede uzman ekibimizle en iyi şekilde hizmeti vermekteyiz. Sitemizde bulunan irtibat bilgilerinden 7 gün 24 saat bizlere ulaşabilir, diğer hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında da detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir