Rize Playstation Servisi

rize-playstation-servisi

Rize Playstation Servisi

En sevilen teknoloji ürünlerden bir tanesi olan Playstation, kullanıcılara online ve offline keyifli vakitler geçirmesini sağlamaktadır. Ancak oyuncular zaman zaman Playstation arızalarından dolayı şikâyetçi olabiliyor. Özellikle mavi ışık, kasma, fan, görüntü arızaları ve daha birçok konularda sıkıntı yaşanabilmektedir. Playstation hassas bir teknoloji ürünü olduğu için sarsılmaması dahi gerekmektedir. Bulunduğu ortamda da çok kapalı ise fanı iyice ısınarak arıza çıkartabilir. Her şeye rağmen panik yapmanıza gerek kalmadan İxir Playstation sayesinde 2 yıla kadar garantili servis imkânlarından yararlanabilirsiniz.

Rize Playstation Servisi, en uzun garanti servisi sunan tek firma olurken, kaliteli bir şekilde profesyonel ekibi ile beraber özenle Playstation cihazlarını hızlıca onarmaktadır. Müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet sunan Rize Playstation Servisi, anında çözüm üretmekte ve garantili servis imkânı vermektedir. Müşterilerine ücretsiz arıza tespiti ve ücretsiz kargo hizmeti sunan nadir firmalardan olurken, arıza tespiti ardından müşteri anında detaylı bir şekilde bilgilendirilmektedir. Bilgilendirmenin ardından tamir isteğinden bulunan müşterinin cihazı emin ellerde olurken, kısa sürede onarılacak ve kargo ile kapınıza kadar gönderilecektir.

Playstation servisi sunan ekibimiz 6 yıldan fazla tecrübeli olurken özenle PS3 ve PS4 cihazlarını tamir edebilmektedir. Müşteri destek ekibimize istediğiniz irtibat bilgilerinden ulaşabilir, fiyat bilgisi ve diğer merak ettiğiniz tüm hususlar konusunda bilgi alabilirsiniz. İletişim bilgileri;

Telefon: 0(212) 278 0270 – 0(532) 305 6282 

Mail: info@ixirplaystation.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir