Sakarya Playstation Servisi

sakarya-playstation-servisi

Sakarya Playstation Servisi

Playstation servisi ve tamiri konusunda 6 yıldan fazla deneyimli olan İxir Playstation, müşterilerine garantili ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Bu konuda en uzun garanti hizmetini vermekle birlikte tüm Türkiye’de PS3 ve PS4 kullanıcılarına servis imkânı vermektedir. Sakarya Playstation Servisi ile ücretsiz arıza tespiti sayesinde cihazınızın arızasını öğrenebilir, ücretsiz kargo hizmeti sayesinde de cihazınızı güvenli bir şekilde kapınıza kadar teslim alabilirsiniz. 2 yıla kadar garanti hizmeti sunan İxir Playstation servisi sayesinde artık PS3 ve PS4 cihazlarınız daha iyi çalışacaktır.

Sakarya Playstation Servisi ile güvenli ve garantili hizmet alabilir, 7 gün 24 saat boyunca iletişime geçerek istediğiniz şekilde bilgilendirme alabilirsiniz. Playstation servisi ile alakalı tüm sorularınızı müşteri destek hattımıza sorabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz her sorunuza cevap vereceği gibi cihazlarınızı kısa sürede onarıp adresinize gönderecektir. Eğlencenizin yarım kalmaması için Sakarya Playstation Servisi ile çalışabilirsiniz. Merak etmeyin Playstation cihazlarınız profesyonel ekipte emin ellerdedir.

Playstation servisi hakkında Türkiye’nin en uzun garantili servisi ve en kaliteli firması olarak PS3 ve PS4 cihazların bakım ve onarımlarını yapmaktayız. Sektöründe lider olmakla beraber 6 yıldan fazla deneyimliyiz. Müşteri hizmetlerimizden fiyat ve arıza bilgileri konusunda detaylı bilgi alabilir, arıza tespitlerinizi ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimize sabit hat olarak 0212 278 0270 no.lu numaradan, mobil hat olarak 0532 305 6282 bu numaradan ulaşabilirsiniz. Şayet bize yazmak isterseniz info@ixirplaystation.com mail adresimize istediğiniz zaman yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir