Samsun Playstation Servisi

samsun-playstation-servisi

Samsun Playstation Servisi

Türkiye’nin en fazla rağbet gören oyun konsolu Playstation, dünyada milyonlarca kişi tarafından oynanmaktadır. Online ve offline oynayabileceğiniz bu teknolojinin yüksek görüntü kalitesi ve oyun performansı sayesinde eğlencenize eğlence katacaksınız. Ancak garantisi bitmiş ürünler zaman zaman çeşitli arızalar gösterebilir. Görüntü arızası, mavi ışık, CD soket arızası, fan ve daha birçok konuda arızalar çıkarabilmektedir. Ancak endişelenmenize gerek yok. İxir Playstation müşterilerine bu konuda 7 gün 24 saat tüm Türkiye’de uygun fiyata yüksek kalitede hizmet vermektedir. Ayrıca sunduğu bu hizmette 2 yıla kadar garanti servis hizmeti dahi bulunmaktadır.

Samsun Playstation Servisi sayesinde PS3 ve PS4 cihazlarınız eskisinden daha iyi olmakla birlikte sizi yanlış bilgilendiren kişilere yönelik bilgilendirme de yapmaktadır. Şayet Playstation cihazınız arızalandıysa internetten çözüm aramak yerine uzmana başvurmanızda yarar var. Ayrıca İxir Playstation servisi müşterilerine arıza tespiti konusunda ücretsiz hizmet verirken, cihazları müşterilerin adreslerine ücretsiz kargo hizmetiyle göndermektedir. Bu sayede uygun fiyata yüksek kalite fırsatını Samsun Playstation Servisi ile yaşayabilirsiniz.

Playstation servisi konusunda deneyimli ekibi ile kaliteli hizmet sunarken eğlenceniz hiçbir şekilde yarım kalmayacaktır. PS3 ve PS4 cihazlarına üst düzey teknik destek hizmeti vererek profesyonel bir şekilde onarım sağlayan Samsun Playstation Servisi, müşterilerine 7 gün 24 saat müşteri destek hattıyla da bilgilendirme yapmaktadır. Ayrıca merak ettiğiniz her şeyi iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak sorabilirsiniz.

Telefon: 0(212) 278 0270 – 0(532) 305 6282 

Mail: info@ixirplaystation.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir