Şanlıurfa Playstation Servisi

sanliurfa-playstation-servisi

Şanlıurfa Playstation Servisi

Türkiye’de tüm şehirlere ve ilçelere ücretsiz kargo hizmetiyle beraber 6 yıllık tecrübesiyle hizmet sunan İxir Playstation, müşterilerine 2 yıla kadar garanti sunan tek firmadır. Türkiye’nin en uzun garanti servis hizmeti sunan Şanlıurfa Playstation Servisi sayesinde 2 yıl boyunca cihazlarınız garanti kapsamında olurken, uygun fiyata bu kaliteli ve garantili hizmetten yararlanabilirsiniz. Gerekli tüm bilgiye sitemizden ve müşteri hizmetlerimizden ulaşabilirsiniz.

Playstation servisi hakkında bütün PS3 ve PS4 cihazlarında görülen arızaları onarabiliyor, uzman ekiplerimiz tarafından 24 saat içerisinde adresinize gönderilecek şekilde hizmet verebiliyoruz. En uzun garantili hizmetin yanı sıra kargo hizmetimiz tamamen ücretsiz olurken, cihazlarınızın arıza tespitini de ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bu konuda Şanlıurfa Playstation Servisi 6 yıldan fazla deneyimli ekibiyle kaliteli bir şekilde tüm Türkiye’ye hizmet vermeye devam etmektedir. PS3 ve PS4 cihazlarında genel olarak görülebilen arızalar görüntü gelmemesi, siyah ekran, mavi ışık, CD çıkmaması, CD görmemesi, soket, fan ısınması ve daha birçok arızalar görülebiliyor. Özellikle bakımsız olan cihazlarda bu arızalar sıklıkla görülebiliyor.

Şanlıurfa Playstation Servisi olarak müşterilerimize bütün arızalı cihazlarını 7 gün 24 saat hizmet vererek onarıyor ve ücretsiz kargo ile adreslerine gönderiyoruz. Türkiye’nin en iyisi olarak bu sektörde lider konumda olurken, fiyat ve yaptığımız hizmet konusunda detaylı bilgi almak isterseniz sabit hatlı 0(212) 278 0270 numaradan, mobil 0(532) 305 6282 numaradan ya da mail info@ixirplaystation.com adresimizden bizlere ulaşarak danışabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir