Siirt Playstation Servisi

siirt-playstation-servisi

Siirt Playstation Servisi

Her yıl daha da gelişen ve daha fazla kitleye ulaşan Playstation, kaliteli teknolojiye sahip olsa da hassas yapısı vardır. Bundan dolayı birçok kullanıcı özellikle garanti kapsamında olmayanların şikâyetleri bu yönde artmaktadır. Mavi ışık, görsel arızası, CD giriş ve çıkış sorunu, fan ve daha onlarca farklı arızalar meydana gelmektedir. Oyuncular bu durumlarda güvenilir servis hizmeti ararken, bütün Türkiye’de kaliteli, garantili ve güvenilir hizmet sunan İxir Playstation, müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Siirt Playstation Servisi ile PS3 ve PS4 cihazlarınızı hızlı bir şekilde onarılmasını sağlayabilir, uygun fiyata yüksek kaliteden yararlanabilirsiniz.

Playstation servisi konusunda 6 yıldan fazla deneyime sahip olan İxir Playstation servisi, müşterilerine sadece servis imkânı sunmuyor, 2 yıla kadar garanti dahi sunmaktadır. Türkiye’de en uzun garanti servisi veren tek firma olarak gurur duyarken, müşterilerine ücretsiz arıza tespit hizmeti sunmaktadır. Playstation servisi konusunda deneyimli olmakla beraber sektöründe lider olan Siirt Playstation Servisi sayesinde cihazlarınız güvenilir profesyonel ellerde olduğuna emin olabilirsiniz.

Siirt Playstation Servisi, müşterilerine 7 gün 24 saat müşteri destek hizmeti ile bütün sorulara cevap verirken, müşterilerin cihazlarını kapılarına kadar güvenilir ücretsiz kargo ile göndermektedir. Özenle onarılan ve paketlenen Playstation cihazlarınız uzman ellerde kısa sürede eskisinden daha iyi olacaktır. Müşteri hizmetine ulaşmak için irtibat bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

Telefon: 0(212) 278 0270 – 0(532) 305 6282

Mail: info@ixirplaystation.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir