Sinop Playstation Servisi

sinop-playstation-servisi

Sinop Playstation Servisi

Playstation, kablosuz Joystick özelliği çıktığından bu yana daha fazla kullanıcıya ulaştı. Milyonlarca kişinin eğlenerek kullandığı Playstation, görüntü kalitesi, oyun çeşitliliği ve gerçekçi ara yüzü sayesinde daha fazla rağbet görmektedir. Her ne kadar yüksek teknoloji ürünlerden bir tanesi olsa da, bir o kadar narin ve hassastır. Sarsılma ya da çarpma gibi durumlarda bile çeşitli arızalar meydana getiren Playstation cihazları, kullanıcıları bazen çileden çıkarabilmektedir. Özellikle mavi ışık ve görüntü arıza sorunu yaşayan kullanıcılar, bu konuda garanti kapsamı bittiğinde en çok İxir Playstation firmamızı kullanmaktadır.

Türkiye’de en uzun garanti hizmeti sunan Sinop Playstation Servisi, müşterilerine özel 2 yıla kadar garanti servis imkânı vermektedir. Garanti kapsamı biten cihazlar dahi olsa firmamız garanti sunarken, 2 yıl boyunca içiniz rahat bir şekilde PS3 ve PS4 cihazlarınızı kullanabilirsiniz. Playstation servisi olarak PS3 ve PS4 tüm cihazları ve Joystickleri tamir ve servis hizmeti vermekteyiz. Bu noktada kaliteli hizmet sunarken uzman ekibimizle beraber 6 yıldan fazla tecrübeyle garantili hizmet vermekteyiz.

Sinop Playstation Servisi sayesinde PS3 ve PS4 cihazlarınız emin ellerde olurken, Türkiye’nin en uzun garanti hizmeti sunan firmamızdan yararlanabilirsiniz. Müşteri destek hizmetimize istediğiniz zaman bağlanabilir, fiyat ve diğer merak ettiğiniz her konuda bilgi alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine sabit hatlı numaramızdan, mobil hat ve mail adresimizden dilediğiniz zaman ulaşabilir, 7 gün 24 saat destek hizmeti alabilirsiniz.

Telefon: 0532 305 6282 – 0212 278 0270

Mail: info@ixirplaystation.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir