Şırnak Playstation Servisi

sirnak-playstation-servisi

Şırnak Playstation Servisi

Türkiye’nin bir numaralı Playstation servisi olan İxir Playstation, 6 yıldan beri profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Türkiye’nin en uzun servis garantisi de sunan Şırnak Playstation Servisi, müşterilerine sunduğu hizmeti özenle ve kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Kısa sürede onaran profesyonel ekibimiz, PS3 ve PS4 tüm cihazları onarmaktadır. 6 yıldan bu yana tüm cihazları özenle ve kaliteli bir şekilde onarmış, hiçbir şekilde olumsuz geri dönüş almadan tüm müşterilerimizi memnun etmiş bulunuyoruz.

Playstation servisi konusunda sektöründe lider olan firmamız, Türkiye’nin en uzun garanti hizmetinin yanı sıra en iyi hizmeti sunan firma olarak bilinmektedir. Şırnak Playstation Servisi sayesinde cihazlarınız uzman ellerde olurken 24 saat içerisinde onarılmaktadır. Ayrıca Türkiye’nin bütün illerinde verdiğimiz hizmetin yanı sıra ücretsiz kargo hizmeti ile müşterilerimizin istediği adrese güvenle paketleyip gönderiyoruz. Arıza tespiti için de ücretsiz hizmet veren firmamız 6 yıldır kalitesinden ödün vermeden her geçen gün daha da gelişmektedir.

Şırnak Playstation Servisi, müşterilerine uygun fiyata yüksek kalitede hizmet sunmaktadır. PS3 ve PS4 cihazların tüm arızalarını onarabilen uzman ekibimiz, itina ve özenle çalışmaktadır. Özellikle mavi ışık ve görüntü arıza sorunları yaşayanlara özel hızlı bir şekilde onarım sunan uzmanlarımız en iyi hizmeti vermektedir. Playstation servisi hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak isterseniz irtibat bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0(212) 278 0270 – 0(532) 305 6282

Mail: info@ixirplaystation.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir