Sivas Playstation Servisi

sivas-playstation-servisi

Sivas Playstation Servisi

Playstation ürünleri dünyanın en çok tüketilen oyun konsol teknolojisidir. Yüksek görüntü kalitesinin yanı sıra kaliteli oyunları arkadaşlarınızla ya da online bir şekilde oynama fırsatı sunmaktadır. Ancak PS3 ve PS4 cihazlarda bazı aksaklıklar yaşanabilmektedir. Genelde bu arızalar ufak tefek hasarla başlarken daha sonra farklı boyutlarda sıkıntı çıkarabilir. Fan ısınması, CD giriş yeri, mavi ışık, görüntü arızalanması ve daha birçok farklı sorunlar cihazınızı kullanmanızı ve eğlencenizin yarım kalmasını sağlar. Ancak bu durumda endişelenmenize gerek yok. İxir Playstation sayesinde bu tür sorunlardan kurtulabilir, 2 yıla kadar garanti servis hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Sivas Playstation Servisi ile arıza tespitinizi ücretsiz yapabilir, ne arızası varsa öğrenebilirsiniz. Ayrıca arıza tespitinden sonra müşteriyi arayarak detaylı bilgiler veren profesyonel ekibimiz, müşterinin isteğine göre anında onarım ve tamire başlıyor ve uygun fiyata kaliteli hizmeti sunuyoruz. Ayrıca Türkiye’nin her ilinde yaptığımız bu kaliteli hizmete ücretsiz kargo hizmetiyle süslüyor, müşterilerimizin kapısına kadar cihazlarını güvenle ücretsiz şekilde gönderiyoruz. Playstation servisi konusunda 6 yıldan fazla deneyimli ekibimizin yanı sıra Türkiye’de en uzun garanti servisi sağlayan tek firma olarak bu gururu yıllardır taşıyoruz.

Playstation servisi için bilgi ve fiyat almak isterseniz müşteri hizmetimize 7 gün 24 saat istediğiniz zaman irtibat kurabilirsiniz. Sabit hat 0(212) 278 0270, mobil hat 0(532) 305 6282 ya da mail info@ixirplaystation.com adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir